Blog

zamrznuté bubliny

27.06.2014 11:14

Ako vianočné gule viseli moje zamrznuté bubliny...v dúhovom svete im primŕzali nohy..kým celkom zamrzli vírili v nich drobučké námrazy v podobe snehových vločiek, pripomínali sneženie vo vitrínovej guli z detstva..

Jednu z nich si všimli v júni z National Geographic France, napísali, že ju chcú uverejniť v najbližšom čísle. Na tú mágiu sa bude dlho spomínať.

Ďalšie z bublín sú aj tu  danielaphoto.webnode.sk/nove-foto-6-2013/

 

  

vo večnom sne

10.06.2014 09:08

Vo večnom sne som ho našla na parapete, keď som ho chcela odfotiť,  krídielka sa mu prilepili na okno, po chvíľke mu zišiel aj peľ a trblietal sa všetkými farbami, na niektorých iných záberoch sa v kvapkách zobrazuje mnoho činžiakov...tu dominuje zlatá farba jesennej brezy za oknom, je z archívu, už ani breza tam nestojí, zoťali ju. cms.danielaphoto.webnode.sk/nove-foto-6-2013/#vovecnomsne-jpg

cms.danielaphoto.webnode.sk/nove-foto-6-2013/#vovecnomsne-jpg

rozprávka o Púpavienke

19.04.2014 18:47

je čas zapaľovania lámp...

...A Púpavienka sklonila hlávku a do vlasov jej tíško začalo padať zlato, trblietalo sa ako tisíce hviezdičiek, Púpavienke sa už zatvárali očká a snívalo sa jej, že sa premenila na zlatovlásku...okolo seba mala ine krásky, niektoré mali korunu ako královné krásy, niektoré len pár ozdob, ale všetky tancovali okolo nej ako malé víly a ona padala očarovaná do snov..
A vetrík sa zatiaľ pohrával s jej vláskami a pomaly jeden po druhom ich odfukoval do diaľky, Púpavienka snívala a snívala a jej hlávka bola stále viac a viac holá...
niečo z toho bolo uverejnené na
www.atoptics.co.uk/fz1006.htm
Záznamy: 4 - 6 zo 14
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>